Why $15.95 per pound?
. This comes from the friend of a loyal customer: . QUESTION I can buy the ingredients at my local market for $2.50 a pound … why should I buy your product for $15.95 a pound? Thanks for your great questions. Let me explain. Yes, anyone can pick up ingredients and…